فاطمه سپهری، از امضاء کنندگان بیانیه ۱۴ نفر:« خامنه‌ای رهبر من نیست، عفو او را نمی‌خواهم»

۲۲ فروردین ۹۹ـ پیام  فاطمه سپهری زندانى سیاسى و از امضا کنندگان ‌«بیانیه چهارده نفر»  از قرنطینه زندان وکیل‌آباد:« من عفو رهبری را نمی‌خواهم زیرا رهبری را قبول ندارم»

به گزارش اطلس زندانهای ایران خانم  سپهری در این پیام صوتی می گوید:« من عفو رهبری نمی خواهم زیرا رهبری را قبول ندارم من کاری نکردم، جنگ تحمیلی را راه انداختند و بچه های مرا بی پدر کردن و ۳۸ سال زندگی مرا به تاراج بردند، حالا به من می خواهند عفو بدهند؟ مگر من چه کار کردم، تمام اتهامات مرا ابتدا ثابت کنند بعد مرا به زندان ببرند، ابد بدهند، اعدامم کنند. من عفو خامنه ای را نمیخواهم عفو را به کسانی بدهد که رهبر را دوست دارند.»

برای مطالعه نمایه فاطمه سپهری روی تصویر کلیک کنید

بیانیه تقاضای استعفای خامنه‌ای و بازداشت

محمد نوری زاد، هاشم خواستار، محمدحسین سپهری،فاطمه سپهری  و ۱۰ فعال سیاسی دیگر در خردادماه ۹۸ بیانیه‌ای با موضوع درخواست استعفای آقای خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی منتشر کردند. پس از انتشار این نامه، نامه های ۱۴ نفره دیگری نیز با محتوای مشابه منتشر شد. ۲۰ مردادماه ۹۸  این چهار فعال سیاسی و تعدادی دیگر از نویسندگان این نامه به دنبال تحصن در برابر محل برگزاری دادگاه تجدید نظر کمال جعفری یزدی، بازداشت شدند. این بازداشت شدگان ابتدا به بازداشتگاه اطلاعات مشهد منتقل شدند و پس از مدتی به زندان وکیل آباد فرستاده شدند. و از آن زمان تاکنون در این زندان به سر می‌برند.  فاطمه سپهری از سوی شعبه ه ۴ دادگاه انقلاب مشهد به شش سال حبس تعزیری محکوم شد که این حکم در دادگاه تجدیدنظر به سه سال و شش ماه زندان کاهش یافت.